Повернення водійських прав

Юридична консультація онлайн стаття 130 КУпАП | АвтоЮрист

Позбавлення водійських прав за керування у стані сп’яніння або відмову пройти огляд (ст 130 КУпАП) – серйозна проблема, яку ми можемо допомогти вам вирішити. Ми – юридична компанія АвтоЮрист, спеціалізуємося на наданні правової допомоги водіям саме в таких ситуаціях. За понад 15 років нашої роботи, ми здобули значний досвід та глибокі знання законодавства, необхідні для успішного захисту ваших прав.

Якщо вам загрожує позбавлення водійських прав та штраф згідно зі статтею 130 КУпАП, наша юридична консультація онлайн може стати вирішальним чинником у вашій справі. Наші адвокати детально розглянуть вашу ситуацію, проаналізують всі її аспекти та нададуть вам професійну оцінку обставин. Ми зрозуміємо сильні та слабкі сторони вашої справи та розробимо ефективний план захисту, спрямований на отримання позитивного рішення в суді.

Особливість адвокатів нашої компанії полягає в тому, що ми спеціалізуємося саме на правовому захисті водіїв, у тому числі по справах повернення водійських прав. Ми знаємо всі нюанси цього питання та маємо глибокі знання про правові аспекти, пов’язані з розглядом справ по ст 130 КУпАП в суді.

Контактний номер телефону 093 37-66-740 (WhatsApp, TelegramViber, iMessage, Signal)

Покарання за правопорушення, передбачене ст 130 КУпАП, у випадку якщо суд визнає вас винним, – позбавлення водійських прав на рік та штраф 17000 грн.

АвтоЮрист розповідає: Відповідальність за адміністративне правопорушення по ст. 130 КУпАП

Ми розуміємо, що в справах по ст. 130 КУпАП потрібно не втрачати час, а доступ до кваліфікованої правової допомоги є необхідним, тому пропонуємо скористатися послугою “юридична консультація онлайн” через зручні мобільні месенджери (WhatsApp, Telegram, Signal, Viber), або платформи відеозв’язку, (Skype, Meet, Teams та інші). Це означає, що ви можете отримати кваліфіковану консультацію адвоката з будь-якого місця, незалежно від вашого місця проживання.

Вартість нашої консультації становить 990 гривень. Під час консультації наші адвокати ретельно проаналізують вашу справу, виявлять порушення, виділять сильні та слабкі сторони і нададуть всі необхідні роз’яснення щодо позиції закону. Ми підготуємо ефективний план захисту, спрямований на досягнення позитивного рішення в суді.

Зв’яжіться з нами за номером телефону 093 37-66-740 (WhatsApp, TelegramViber, iMessage, Signal)  або знайдіть нас у соціальних мережах Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Threads де ви також можете зв’язатися з нами та отримати більше інформації про нашу компанію та послуги, які ми надаємо.

Віддавайте перевагу досвідченим юристам, які знають, як захистити ваші права у справах про позбавлення водійських прав за керування у стані сп’яніння. Зверніться до юридичної компанії АвтоЮрист вже сьогодні, і ми допоможемо вам повернути посвідчення водія. Довіртеся нашому досвіду та професіоналізму, і ми зробимо все можливе для досягнення найкращого результату.

Довірте свою справу про повернення водійських прав професіоналам. Зверніться до юридичної компанії АвтоЮрист вже сьогодні, і ми гарантуємо компетентну юридичну консультацію адвоката онлайн в справах щодо позбавлення водійських прав за статтею 130 КУпАП. Наші юристи знають, як досягти максимально позитивного результату для вас і допомогти вам повернути ваше посвідчення водія.

Related Posts

Залишити відповідь