Вітаємо вас в юридичному бутіку АвтоЮрист – вашого надійного партнера в справах, пов’язаних з дорожнім рухом, ПДР та ДТП. Ми – команда визнаних фахівців, які здобули унікальний досвід і компетенції у сфері надання правової допомоги водіям та автовласникам. Заснована ще у 2007 році адвокатом Богданом Глядиком, наша команда горда своїми успіхами та позитивними рішеннями в багатьох, у т.ч. резонансних справах.

Саме завдяки нашій вузькій спеціалізації ми можемо забезпечити вас найкращими результатами. Кожна справа ретельно аналізується нашою командою адвокатів, які мають унікальні знання та навички з правових питаннь щодо безпеки дорожнього руху, ДТП, по справах про повернення водійських прав чи оскарження штрафу за порушення ПДР.

Наша спеціалізація охоплює такі юридичні послуги:

Адвокат по ДТП: Ми здійснюємо захист водіїв і представляємо їхні інтереси у справах про ДТП з потерпілими та без потерпілих.
Справи про позбавлення водійських прав: Наша команда захищає водіїв в судах, щоб їх не позбавили права керувати транспортними засобами.
Оскарження штрафів за порушення ПДР: Ми надаємо юридичні консультації та готуємо позовні заяви, заперечення, апеляційні та касаційні скарги в справах про скасування штрафів.
Справи про стягнення матеріальної шкоди: Адвокати представляють ваші інтереси у цивільних справах щодо стягнення шкоди в результаті ДТП та інших непередбачуваних ситуацій. Ми забезпечимо найкращу правову допомогу чи кошти намагаються стягнути з вас, чи кошти потрібно стягнути на вашу користь.

Для нас важливий кожен клієнт, і ми розуміємо, що ваші потреби можуть бути унікальними. Тому ми надаємо індивідуальний підхід до кожного з вас, забезпечуючи максимальну конфіденційність у всій роботі.

Один із основних принципів нашої роботи – оперативність. Ми нічого не відкладаємо на потім, докладаючи всіх зусиль, щоб ваші справи були вирішені в строк та з максимальною користю для вас.

 

Наша діяльність не обмежується межами Києва. Ми надаємо юридичні консультації онлайн, що робить послуги нашої компанії доступними для всієї України. Також наші адвокати ведуть ряд справ в різних куточках України.

Обирайте АвтоЮрист – вашого надійного партнера в правових питаннях. Ми готові допомогти вам з будь-якими складнощами та проблемами, пов’язаними з володінням, користуванням і розпорядженням автомобілем.

Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб ви отримали найкращий результат!

Ми з радістю надамо вам професійну юридичну підтримку: номер телефону 093 37-66-740 (мессенджери WhatsApp, Telegram, Signal, Viber, iMessage).

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter (тут же можете зв’язуватися з нами), підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.