Часто штраф за порушення ПДР є несправедливим, необгрунтованим, постанова про накладення штрафу не містить доказів вчинення порушення.

Є ряд порушень, при повторності яких, розмір штрафу значно збільшується або взагалі можуть застосувати позбавлення водійських прав.

Особливо важливо враховувати, що для тих, хто отримав водійське посвідчення вперше (на 2 роки), важливо не допустити більше двох порушень ПДР за цей період. Інакше, водіям доведеться знову складати іспити зі знання ПДР та вміння керувати автомобілем.

Наявність штрафів впливає на характеристику особи у більш складних ситуаціях (напр., якщо водій став учасником ДТП з потерпілими), що впливає на тяжкість покарання.

95% штрафів можна успішно оскаржити в суді! АвтоЮрист – це професійний юридичний бутік з досвідом більше 15 років у цій сфері. Оскарження штрафів за порушення ПДР – наша спеціалізація. Ми надаємо консультації з цих питань та надійну підтримку.

Наші послуги включають аналіз матеріалів і постанов, що стосуються адміністративних правопорушень, консультування водіїв та підготовку позовних заяв до суду з метою скасування штрафу за порушення ПДР.

Краще за все, наші послуги доступні всім – вартість від 95 гривень! А для наших підписників у Facebook та Instagram є чудовий бонус – знижка 50%!

Не втрачайте часу – звертайтеся до нас прямо зараз, і забудьте про штрафи! Процес оскарження простий – достатньо надіслати нам постанову про накладення штрафу та короткий опис ситуації у мобільний месенджер WhatsApp, Telegram, Viber, iMessage (т. 093 37-66-740) або в приватні повідомлення у соціальних мережах Facebook, Instagram.

Пам’ятайте, у вас є всього 10 днів, щоб подати скаргу на постанову патрульного за порушення ПДР! Не вагайтесь, дійте вже зараз!