Оскаржити штраф за порушення ПДР можна у 95 % випадків.

З оскарженням штрафу за порушення ПДР можна звернутися або до керівництва поліції, або із позовною заявою в суд.

Наша практика, яка бере початок у 2007 році, показує, що звернення до керівництва патрульної поліції для оскарження постанови про накладення штрафу за порушення ПДР є максимально неефективним.

Інша справа — оскаржити штраф у суді. Досить часто, навіть якщо ніби то порушення й було, фіксуючи допущені патрульним поліцейським процесуальні порушення при винесенні постанови в справі про адміністративне правопорушення, суд скасовує такі штрафи за порушення ПДР.

Якщо ви вважаєте, що штраф за порушення правил безпеки дорожнього руху на вас наклали несправедливо, впевнені, що є підстави для скасування штрафу (а такі є практично завжди) — юристи по автосправах компанії АвтоЮрист професійно підготують вам скаргу до суду.

Чому ще варто оскаржити штраф за порушення ПДР?

Поліцейські за ваш рахунок виконують план по постановах.
Вас оштрафували та не надали доказів правопорушення (бо їх і не могло бути) або надані докази процесуально оформлені з порушенням.
У вас нове водійське посвідчення, яке дійсне лише два роки і два правопорушення це квиток на іспит на знання ПДР.

Ціна консультації автоюриста та складання скарги до суду — усього від 100 гривень. Або підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах і отримайте знижку 50%: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал.

Всю інформацію надсилайте нам телефоном 067 157-24-14 (тільки Telegram, WhatsApp, Viber)