Позбавлення водійських прав – одна із санкцій, яку можуть застосувати до водія за порушення правил дорожнього руху. Найчастіше по статті 130 КУпАП.

Як правило, це досить стресова ситуація. Адже у таких випадках все відбувається швидко: ось ви були за кермом своєї автівки, а через пів години патрульні поліцейські вже вилучають ваше водійське посвідчення та пропонують пересісти на громадський транспорт.

«Скільки я пробуду без авто?» – зазвичай, це питання хвилює водіїв найбільше. Відповідь на нього залежить від того, за якою нормою Кодексу України про адміністративні порушення кваліфікують ваші дії.

Найчастіше є такі варіанти позбавлення права керувати транспортними засобами:

від 3 до 6 місяців – наприклад, якщо водій не зупинився на вимогу патрульних;
від 6 місяців до 3 років – напр., у випадках, якщо водій порушив ПДР, і це призвело до ДТП, пошкоджень дороги, вулиць і т.д. або перевищив швидкість і це створило аварійну обстановку;
від 1 до 10 років – за керування у стані сп’яніння, за відмову пройти огляд на стан сп’яніння залежно від обставин та конкретної кваліфікації – стаття 130 КУпАП.

Як бачите, строки суттєві. Тому як тільки з’явився ризик бути позбавленим водійських прав, варто одразу заручитися підтримкою адвоката.

Усі випадки позбавлення водійських прав – тут.

Варто пам’ятати ще один важливий момент: після закінчення строку позбавлення права керувати транспортними засобами, для повернення такого права, обов’язково потрібно пройти медичний огляд, а також знову скласти теоретичний і практичний іспити зі знання Правил дорожнього руху, уміння керувати. Та й знову отримане посвідчення водія буде дійсне тільки два роки,протягом яких не можна щоб водія притягнули до адміністративної відповідальності за порушення ПДР більше як два рази, а то знову іспити і два роки випробування.

Чим допоможе АвтоЮрист?

Досвідчений адвокат допоможе ефективно відстояти позицію водія в суді, оскаржити рішення про позбавлення водійських прав та повернути ваше посвідчення.

З 2007 року ми спеціалізуємося на автосправах та захисті прав водіїв. В тому числі маємо значний досвід в питаннях повернення водійських прав.

Що саме ми зробимо для вас:

ознайомимось з матеріалами вашої справи та об’єктивно оцінимо перспективи – ви отримаєте чесний та обґрунтований прогноз щодо шансів на успіх;
сформуємо сильну позицію для вашого захисту в суді – питання щодо позбавлення вас водійських прав буде вирішуватися в судовому засіданні. Тому ми підготуємо необхідні документи та інші матеріали, а також викличемо свідків, які можуть свідчити на вашу користь;
захищатимемо ваші інтереси під час судового розгляду – для звичайної людини сама участь в судових засіданнях викликає хвилювання. Тому відстояти свої інтереси в суді самостійно досить важко. З нами вам не треба буде нервувати – все «спілкування» із судом ми візьмемо на себе;
допоможемо швидко виконати рішення суду – після того, як суд прийме рішення на вашу користь, ми допоможемо вам оперативно повернути посвідчення водія;
– за необхідності допоможемо оскаржити судове рішення – якщо суд прийме негативне рішення – позбавлення права керувати транспортними засобами, його можна буде оскаржити, подати апеляційну скаргу та поновити справедливість.

Чим раніше ви звернетеся до нас, тим швидше ми розробимо правильну стратегію та досягнемо бажаного результату. Найкраще отримати консультацію юриста одразу ж після «спілкування» з поліцією.

Чому варто звернутися саме до нас

Вузька спеціалізація по автосправах – з 2007 року ми концентруємось на цій категорії справ, тож маємо готові ефективні алгоритми захисту прав водіїв;
Понад 900 позитивних рішень про повернення водійських прав – з нами ваші шанси на успіх значно вищі;
Експертність – наші адвокати постійно відстежують зміни в законодавстві та актуальну судову практику, а також беруть участь в професійних заходах. З нами ви отримаєте юридичну підтримку найвищого рівня.

Якщо у вас є питання і вам необхідна консультація автоюриста, шукайтенас в соц.мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал, телефонуйте або пишіть у месенджері:

т. 093 37-66-740 (Viber, WhatsApp, Telegram, iMessage)

Related Projects