Потрапити в ДТП – надзвичайний стрес, як під час, так і після автопригоди. В результаті аварії ви можете зазнати величезної матеріальної шкоди. Страхові компанії можуть затягувати страхове відшкодування по ДТП, а винні водії переховуватимуться аби не сплачувати компенсацію. Через це, відшкодування перетворюється на довгий та важкий процес.

Також ви можете опинитися у ситуації, коли від вас вимагають необгрунтовано великий розмір відшкодування, ваша страхова компанія не виплачує страхове відшкодування потерпілому (можуть початися спори зі страховими компаніями), а потерпілий вимагає кошти у вас, подавши позов до суду про стягнення завданої у ДТП матеріальної і моральної шкоди подано саме на вас.

Цього можна уникнути, якщо звернутися до наших адвокатів по ДТП.

Ми допоможемо вам отримати чітке бачення причин невиплат по ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) чи КАСКО (автострахування) страховою компанією, оцінити можливості стягнення шкоди в досудовому та судовому порядку з винуватця ДТП, зі страхової компанії. Ми проаналізуємо вимоги, які заявляє до вас потерпілий в ДТП, страхова компанія, оцінимо їх обгрунтованість та зробимо все щоб захистити вас від необхідності їх задоволення.

Наша правова експертиза ДТП, досвід з 2007 року та постійна залученість у справах таких категорій дозволяє впевнено і професійно досягати бажаного результату у справах про стягнення завданої в ДТП шкоди.

Ми знаємо, що необхідно для позитивного вирішення справи про стягнення матеріальної, моральної шкоди після ДТП.

Телефонуйте та пишіть: 093 37-66-740 ( Telegram, WhatsApp, Viber, iMessage)

Ми в соцюмережах: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter