Рішення про позбавлення водійських прав може суттєво вплинути на ваше життя. Проте, є ефективні способи захистити свої права та зберегти посвідчення водія. Юридичний бутік АвтоЮрист спеціалізується на справах щодо позбавлення прав по обвинуваченню в керуванні у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння чи відмові пройти огляд на стан сп’яніння.

Адвокат з багаторічним досвідом у справах по ст. 130 КУпАП надасть вам кваліфіковану правову допомогу. Під час консультації ми ретельно вивчаємо вашу справу, аналізуємо обставини та надаємо юридичний висновок. Ми готуємо вас до судового засідання та розробляємо індивідуальну стратегію захисту по справі про позбавлення водійських прав.

Юридична консультація доступна вам як у нашому офісі, так і онлайн за допомогою зручних мобільних месенджерів та платформ відеозв’язку (Skype, Meet, Teams, Zoom, FaceTime та інші). АвтоЮрист надасть зручну, кваліфіковану та ефективну консультацію незалежно від вашого місцезнаходження.

 

Наша професійна юридична консультація по статті 130 КУпАП, вартість якої 990 грн., допоможе вам захистити свої права та отримати позитивний результат у справі. 

Зв’язатися з нами можна за номером телефону 093 37-66-740 або через месенджер Viber, WhatsApp, Telegram, Signal, iMessage (просто напишіть нам).

Часті питання по ст. 130 КУпАП:

Яке покарання за статтею 130 КУпАП? 
З якого часу починається відлік строку позбавлення водійських прав? 
Як повернути водійські права, яких позбавлено, достроково, до закінчення строку на який їх позбавлено? 
Як дізнатися коли суд по ст. 130 КУпАП? 
Який штраф за керування транспортним засобом без прав? 

Related Projects