Юридичний бутік АвтоЮрист – ваш надійний партнер та адвокат по ДТП. Ми спеціалізуємося на наданні юридичної консультації водіям, що стали учасниками дорожніх аварій (також по ст. 124 КУпАП).

Наш досвід роботи в цій галузі понад 15 років. Наша виключна спеціалізація – надання правової допомоги водіям та автовласникам. Завдяки цьому, адвокати по ДТП нашої компанії володіють глибокими знаннями законодавства у цій сфері та потужним практичним досвідом його застосування. Наша юридична консультація по ДТП буде кваліфікованою і корисною.

Наш адвокат детально проаналізує вашу справу, наявні документи, виділить сильні та слабкі сторони, а також розробить ефективну стратегію вашого захисту в суді.

 

Ми зустрінемося з вами в нашому зручному офісі в самому центрі Києва або ж вам доступна юридична консультація адвоката по ДТП онлайн, через популярні мобільні месенджери (WhatsApp, Telegram, Signal, Viber), платформи відеозв’язку (Skype, Meet, Teams, Zoom, FaceTime та інші) чи по телефону. Мета нашого адвоката по ДТП – забезпечити легкий та ефективний процес вирішення справи для кожного клієнта.

Зверніться до нас за номером 093 37-66-740 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal, iMessage) та отримайте професійну юридичну консультацію по ДТП за статтею 124 КупАП, вартість якої становить 990 грн. Ця консультація стане фундаментом для успішного вирішення вашої справи.

Related Projects