Не варто недооцінювати звичайну, на перший погляд, ДТП (без потерпілих – стаття 124 КУпАП), – адвокат по ДТП

Якщо ви винуватець ДТП, то пригода може тягнути за собою позбавлення водійських прав, витрати на відшкодування завданої в ДТП шкоди (страхова не завжди повною мірою компенсує витрати) або ремонт власного автомобіля власним коштом.

Якщо ви потерпілий — теж не варто «розслаблятися», адже в разі, якщо мають місце процесуальні порушення, недопрацювання, висновки експертизи, то вас можуть перекваліфікувати з потерпілого у винуватця. Адже бувають такі експерти, які дають висновок, що саме «потерпілий» винний у ДТП. У таких випадках суд не розбирається в правильності висновку самостійно, тому потрібно детально роз’яснювати його хибні результати.

У такій ситуації вам допоможуть адвокати компанії АвтоЮрист. Справи по ДТП є нашою ключовою спеціалізацією з 2007 року.

За необхідності ми надаємо як офлайн, у нас в офісі чи в іншому місці, так і онлайн юридичні консультації по ДТП з допомогою відеоконференцій або звичайної телефонної розмови.

Під час юридичної консультації, ви отримаєте відповіді на питання, які цікавитимуть по справі ДТП. Юрист по автосправах проаналізує перспективу справи в суді, розповість про сильні та слабкі сторони справи, а також проконсультує щодо того, які дії потрібно вчинити, як поводитися в суді тощо.

Адвокат по ДТП здійснить виїзд на місце ДТП для оперативної оцінки та фіксування обставин дорожньої аварії, збирання доказів, здійснить опитування свідків ДТП. Саме місце ДТП є чи не найважливішим джерелом інформації, яку потім ми використаємо на вашу користь. 

При підготовці до суду по ДТП (а саме суд розглядає справи по статті 124 КУпАП), ми готуємо необхідні клопотання для виклику і допиту свідків, експертів, витребування доказів, готуємо свідків, експертів, клієнта до проведення допиту в суді, залучаємо експертів, спеціалістів для отримання доказів (висновків, експертиз) та для їх тлумачення, готуємо письмові юридичні пояснення для обгрунтування позиції. 

Адвокат по ДТП в суді

В судовому засіданні адвокат завжди займає активну процесуальну позицію. За необхідності здійснює долучення доказів, пояснює, які обставини вони доводять, допитує свідків, виясняючи важливі факти, обгрунтовує експертні висновки, надаю юридичні пояснення обставин. 

У випадку необхідності, автоюрист готує апеляційну скаргу для оскарження рішення районного суду або готує заперечення на апеляційну скаргу, подану опонентами. 

Уся діяльність адвоката, незважаючи на якій стадії ви до нас звернулися, спрямована на отримання максимально позитивного результату для вас.

Шукайте нас в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал або

Телефонуйте, пишіть т. 067 157–24–14 (також Telegram, WhatsApp чи Viber)

Related Projects