ДТП

Що потрібно для ефективної юридичної консультації адвоката по ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП: що потрібно водію знайти на місці ДТП

По завершенню оформлення дорожньо-транспортної пригоди, водій повинен покинути місце з великою кількістю цінної інформації для адвоката по ДТП. Кожна деталь може мати важливе, а то й вирішальне значення при вирішенні справи.

Що ж водій може зробити, щоб перша юридична консультація була максимально ефективною?

Фотографії ДТП

На місці ДТП необхідно зробити якомога більше якісних фотографій. Вони повинні бути не лише локальними, але й широкоформатними. Важливо зафіксувати всі пошкодження, сліди, уламки та дорожні знаки. Обов’язково потрібно робити широкий план обстановки на місці. Ці фото допоможуть адвокату по ДТП краще розібратися у ситуації.

Відео з місця ДТП

Знімайте детальні відеоролики. Почніть з напрямку руху автомобілів перед зіткненням, продовжуйте на місці зіткнення та закінчуйте після нього. Фіксуйте усе, що ви бачите. Це надасть адвокату ще глибше розуміння механізму ДТП. Знімайте відео за тими ж правилами, що й фото.

Свідки ДТП

Важливо зафіксувати контактну інформацію свідків ДТП. Їхні свідчення можуть виявитися критичними для встановлення обставин події. За можливості, якщо розуміємо, що свідки “наші”, потрібно вказати повне ім’я та номер телефону свідка ДТП у письмових поясненнях, які водій дає на місці пригоди. Адвокат має право, передбачене законом здійснювати опитування свідків самостійно. Тому будь які свідки можуть стати джерелом цінної інформації.

Відео механізму ДТП

Наявність камер зовнішнього відеоспостереження, які зафіксували сам момент аварії чи інші, важливі для розслідування ДТП обставини, суттєво сприяє адвокату, суду, в детальному розборі в справі. Адвокат по ДТП може зробити адвокатський запит до володільця камери та отримати копію відеозапису.

Водію важливо максимально детально дослідити місце ДТП та прилеглі території на наявність відеокамер. Потрібно пам’ятати, що відеозаписи можуть зберігатися недовго, тому вирішення цього питання є невідкладним.

Юридична консультація адвоката по ДТП

Важливо розуміти, що ефективна юридична консультація адвоката по ДТП, потребує максимальної деталізації та об’єктивності. Не забувайте збирати і зберігати всю доступну інформацію, яка може відіграти важливу роль у вашому правовому захисті.

Основна спеціалізація нашого юридичного бутика АвтоЮрист – правова допомога водіям у справах по дорожніх аваріях. Адвокат по ДТП розбере вашу справу максимально детально щоб знайти правильну дорогу до переможного рішення у справі на вашу користь. 

Отримати юридичну консультацію – легко. Просто напиши АвтоЮристу.


Раніше адвокат по ДТП розповідав як оформити європротокол і отримати страхове відшкодування.

Related Posts

Залишити відповідь