ДТП

Дванадцять осіб загинуло в результаті ДТП

Згідно з вимогами п. 21.1 ПДР, дозволяється перевозити пасажирів у ТЗ, обладнаному місцями для сидіння в кількості, що передбачена технічною характеристикою так, щоб вони не заважали водієві керувати транспортним засобом і не обмежували оглядовість, відповідно до правил перевезення.

Запам’ятайте це правило. Його виконання може зберегти життя.

У Вінницькій області, в результаті зіткнення вантажівки DAF і автомобіля ВАЗ, загинуло 12 осіб, у т.ч. 6 дітей. Усі загиблі з автомобіля ВАЗ.

Причини дорожньої аварії буде виясняти слідчий по ДТП. Однак, можемо сміливо припустити, якщо б в автомобілі ВАЗ кількість пасажирів була в межах допустимої, як мінімум 7 життів можна було вберегти (не можу пригадати модель автомобіля ВАЗ, в якій можна було б перевозити більше 4 пасажирів).

Водія вантажівки затримано, розпочато розслідування кримінального провадження по ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, в результаті чого загинуло декілька осіб). Водію загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років, а також позбавлення водійських прав на 3 роки. 

Правила дорожнього руху написані кров’ю.

Раніше адвокат по ДТП Богдан Глядик розповідав про кримінальну відповідальність за дорожні аварії.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram, підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.

 

Related Posts

Залишити відповідь