ДТП

Адвокат по ДТП про адміністративну відповідальність за залишення місця аварії

Адвокат по ДТП про відповідальність за залишення місця ДТП (стаття 122-4 КУпАП)

ДТП є невід’ємною частиною автомобільного життя. У разі причетності до ДТП водій зобов’язаний негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці пригоди. Така юридична вимога закріплена у п. 2.10 (А) ПДР.

Однак, буває таке, що з різних причин водії, ставши учасником ДТП залишають місце дорожньої аварії. Практично завжди це призводить до того, що патрульні поліцейські за допомогою камер відеоспостереження, використовуючи покази свідків ДТП, учасників автопригоди встановлюють спочатку транспортний засіб, а потім і його водія.

Встановивши учасника, який залишив місце ДТП, потім його притягують до адміністративної відповідальності як за вчинення ДТП (ст. 124 КУпАП), так і за залишення місця ДТП.

Досвідчений адвокат по ДТП часто має можливість захистити водія, якого притягують до відповідальності за вищезазначеними статтями. Однак, за наявності відеозаписів, показів свідків, слідів ДТП на автомобілі, залишених на місці ДТП слідів, уламків, захистити водія не завжди вдається.

Згідно ст. 122-4 КУпАП, залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 3400 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.

До речі, штраф за ДТП по ст. 124 КУпАП – 850 грн.

Юридична консультація адвоката по ДТП

Якщо ви стали учасником ДТП та маєте сумніви або питання щодо вашого юридичного статусу, прав та обов’язків в цій ситуації, юридичний бутик АвтоЮрист завжди готовий надати вам професійну допомогу. Наші кваліфіковані адвокати по ДТП зі спеціалізацією саме на дорожніх аваріях, готові надати вам юридичну консультацію (онлайн або у нас в офісі), а також здійснювати ваш захист в суді.

Ми розуміємо, як важливо мати відповідну юридичну підтримку в таких ситуаціях, і завжди готові допомогти вам захистити свої права та інтереси. Зверніться до нас сьогодні, і ми будемо раді допомогти вам вирішити вашу проблему з ДТП. Ваша безпека та права – наш пріоритет.

Для того щоб отримати юридичну підтримку адвоката по ДТП, потрібно тільки написати нам.

Раніше ми писали, що потрібно для ефективної юридичної консультації адвоката по ДТП.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram (тут же можете зв’язуватися з нами), підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.

Related Posts

Залишити відповідь