Повернення водійських прав

Юридична консультація по ст. 130 КУпАП: що потрібно дати адвокату

Якщо відносно водія склали адміністративний протокол по ст. 130 КУпАП, важливо максимально детально розібрати саме цю конкретну ситуацію. Адміністративне покарання за таке правопорушення, найжорсткіше у сфері безпеки дорожнього руху. За ст. 130 КУпАП передбачено позбавлення прав на рік та штраф 17000 грн. (за умови, що правопорушення вчинено вперше). В такій ситуації, юридична консультація по ст. 130 КУпАП – не лише ваше право, але й обов’язок яким необхідно скористатися.

АвтоЮрист розповідає: адміністративна відповідальність за ст. 130 КУпАП

Найбільш ефективною консультація адвоката буде, якщо буде можливість проаналізувати абсолютно усі можливі матеріали та докази по конкретній справі. Тому, якщо ви звертаєтесь до адвоката з приводу статті 130 КУпАП, обов’язково надайте йому наступні документи:

* Протокол про адміністративне правопорушення, який оформляє поліцейський на місці зупинки і огляду водія на стан алкогольного, наркотичного сп’яніння;
* Повний відеозапис із нагрудної камери патрульного поліцейського, який складав протокол і здійснював огляд на стан сп’яніння;

Копію протоколу водію повинні видати на місці оформлення протоколу. Відеозапис долучається до матеріалів справи. Його можна отримати або в управлінні патрульної поліції або в суді, в який направляється справа.

Зразки відповідних заяв: 1) в поліцію, 2) в суд.

* При можливості, корисно, якомога швидше після події оформлення матеріалів, максимально детальніше викласти власноруч на папері або в текстовому редакторі усе, що відбувалося.

Якщо у вас немає цих документів, адвокат все одно зможе надати вам юридичну консультацію. Наш досвід роботи в цій сфері дозволяє максимально точно припускати, що відбувалося на місці оформлення матеріалів про притягнення водія до адмінвідповідальності. Вам лише потрібно буде напружити пам’ять, пригадуючи деякі обставини, про які буде запитувати адвокат. АвтоЮрист проаналізує всю інформацію, яка є в його розпорядженні і запропонує вам можливі варіанти захисту.


Юридична консультація по ст. 130 КУпАП від АвтоЮрист

Якщо у вас є питання щодо притягнення вас чи ваших знайомих до відповідальності за керування у стані сп’яніння чи за відмову пройти огляд на стан сп’яніння, вам потрібна юридична консультація по ст. 130 КУпАП, звертайтеся до нас.

Наші адвокати, які спеціалізуються виключно на наданні правової допомоги водіям, нададуть вам консультацію по справі про позбавлення водійських прав. Юридична консультація онлайн доступна абсолютно кожному, незалежно від того, де ви проживаєте.

Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю надамо вам професійну юридичну підтримку:
номер телефону 093 37-66-740 (мессенджери WhatsApp, Telegram, Signal, Viber, iMessage).

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter (тут же можете зв’язуватися з нами), підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.

Related Posts