Повернення водійських прав

Позбавлення водійських прав – як повернути права достроково

Якщо до водія застосовано покарання у виді позбавлення водійських прав на рік чи інший строк, повернути право керувати транспортними засобами можна тільки після повного закінчення відповідного строку, визначеного в рішенні суду.

Для того щоб знову отримати право керувати транспортними засобами, після закінчення строку позбавлення такого права, потрібно скласти теоретичний іспит на знання ПДР та практичний на вміння керувати транспортними засобами.

Повернення посвідчення водія, отриманого вперше (строк дії якого 2 роки), особі, яка позбавлена водійських прав, не здійснюється. Для отримання права на керування транспортними засобами така особа після закінчення строку, на який її позбавлено водійських прав, повинна пройти позачерговий медичний огляд, здійснити повторну підготовку в навчальному закладі та скласти теоретичний і практичний іспити у територіальному сервісному центрі МВС. Отримане посвідчення водія знову вважатиметься таким, що видано вперше строком на 2 роки.

Отже, для того щоб повернути право керувати транспортними засобами, якого водія позбавили по ст. 130 КУпАП, йому потрібно ✔ дочекатися закінчення відповідного строку, ✔ пройти медичний огляд, скласти ✔ теоретичні і ✔ практичні іспити в сервісному центрі МВС. А можливо ✔ ще раз пройти навчання.

Якщо у вас залишилися питання по справі про позбавлення водійських прав, вам доступна юридична консультація адвоката по ст. 130 КУпАП.

 

Раніше АвтоЮрист розповідав, що потрібно дати адвокату, щоб юридична консультація була ефективною.

Залишити відповідь