Новини

Як дізнатися коли суд

Автовласник та водій можуть часто стикатися з судовими провадженнями, такими як оскарження штрафів за порушення ПДР, справи про ДТП або адміністративну відповідальність за керування у стані сп’яніння. Також можуть виникати судові справи про стягнення матеріальної шкоди, спричиненої пошкодженням автомобіля.

Оскарження постанови про накладення штрафу за порушення ПДР зазвичай передбачає звернення до суду, оскільки інші варіанти, такі як звернення в патрульну поліцію, майже неефективні. Суд вирішує справи по ДТП, а також за всі інші правопорушення, що передбачають позбавлення водійських прав.

Судові цивільні, господарські справи про стягнення шкоди внаслідок пошкодження автомобіля також часто розглядаються в суді.

Важливо для водіїв та автовласників знати, коли і де розглядатимуться їхні судові справи. Зазвичай, суд повинен повідомити учасників про дату, час та місце судового засідання, але письмові повістки не завжди надсилаються.

Але є можливість дізнатися про номер справи, дані судді, дату та час засідання самостійно. Цю інформацію можна знайти на офіційній сторінці Судової влади (за цим безкоштовним посиланням), де її регулярно оновлюють.

Учаснику необхідно заповнити інформацію, яка йому відома (як мінімум своє повне ім’я) і система надасть наявну на конкретний момент інформацію.

У нас в компанії є список справ, по яких ми в кінці кожного робочого дня відстежуємо рух справи, у т.ч. й дату та час призначеного судового засідання. Фактично це список нових клієнтів, з якими ми тільки починаємо працювати, по яких патрульна поліція має самостійно направити матеріали в суд (це справи по ДТП, про позбавлення водійських прав), по цивільних справах, в яких клієнти – відповідачі та по яких ми звертаємося до суду (це або подача апеляційних, касаційних скарг в інтересах клієнтів, або подача позовних заяв по цивільних справах, по справах оскарження штрафів за порушення ПДР тощо).

Раніше АвтоЮрист розповідав про те, що потрібно дати адвокату, щоб юридична консультація пройшла ефективно.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram, підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.