Оскарження штрафів

Штраф за поліс обов’язкового автострахування накладатимуть в автоматичному режимі

Керування транспортним засобом, за яким відсутній поліс обов’язкового автострахування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), каратимуть штрафом в розмірі 8500 грн.

У Верховній раді зареєстровано законопроект, який посилює контроль і відповідальність за дотриманням автовласниками обов’язку щодо обов’язкового автострахування.

Штраф за відсутність полісу обов’язкового автострахування (ОСЦПВ)

За недотримання вимог щодо укладення власником транспортного засобу договору ОСЦПВ, законопроект передбачає штраф в розмірі 340 грн. Це при тому, що сьогодні такий штраф – 425 грн.

Якщо поліс автострахування буде відсутній повторно протягом року, але не раніше п’ятнадцяти днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за таке порушення, штраф буде 850 грн.

Третє та наступні протягом року вчинення такого порушення ПДР, але не раніше 15 днів з дня вручення постанови про накладення попередніх адміністративних стягнень за таке порушення, каратимуть штрафом в розмірі 1700 грн.

Однак, найбільший штраф за відсутність полісу обов’язкового автострахування отримає водій-учасник ДТП.

Якщо відсутність діючого полісу ОСЦПВ буде виявлено під час оформлення ДТП, штраф становитиме 8500 грн.

Штраф за відсутність полісу ОСЦПВ в автоматичному режимі

Також законопроект дозволяє накладати штрафи за відсутність договору страхування за допомогою камер автоматичної фіксації порушень ПДР. Під час накладання стягнення за порушення ПДР, яке зафіксовано в автоматичному режимі, поліцейський, який виявить, що автомобіль не затрахований, також виноситиме постанову про накладення штрафу й за відсутність полісу страхування.

Раніше АвтоЮрист розповідав як сплатити штраф за порушення ПДР зі знижкою 50%.

Щоб не пропускати важливі події, підпишіться на нас в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал.

Як оскаржити штраф за порушення ПДР.

Related Posts

Залишити відповідь