Безпека дорожнього руху, Новини, Оскарження штрафів

Дозволена швидкість руху в Києві зменшується

Від завтра на дорогах Києва максимально дозволеною буде швидкість – 50 км/год. На деяких ділянках, така швидкість може бути й меншою.

Водіям слід бути уважними, адже за літній період ми звикли, що можна рухатися швидше. Зазвичай, на всіх ділянках дороги, де можна було рухатися зі швидкістю 80 км/год., розташовані камери автоматичної фіксації порушень ПДР.

Згідно з рішенням Київміськради, з квітня до листопада на визначених ділянках доріг столиці, дозволена швидкість руху – 80 км/год. Такі ділянки доріг погоджені із патрульною поліцією і визначені в рішенні міської ради.

Такі рішення узгоджуються з вимогами законодавства. Зокрема, п. 12.8 Правил дорожнього руху передбачає, що на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з вищою швидкістю, за погодженим з уповноваженим підрозділом Національної поліції рішенням власників доріг або органів, яким передано право на утримання таких доріг, дозволена швидкість руху може бути збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

Водіям варто пам’ятати, що для нас (водіїв), допустима швидкість встановлюється не рішенням міськради, а ПДР.

Зокрема, згідно п. 12.4 ПДР, у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більше 50 км/год.

Рухатися з більшою швидкістю можна лише тоді, коли це дозволяють відповідні дорожні знаки. Про це зазначено в тому ж п. 12.8 ПДР.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що нероз’янення прав водія, має наслідком скасування штрафу за порушення ПДР.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram (тут же можете зв’язуватися з нами), підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.

Related Posts

Залишити відповідь