Новини, Оскарження штрафів

Автоматична фіксація порушень ПДР в дії – 1,5 млн. порушень

За пів року камери автофіксації порушень ПДР зафіксували більше 1,5 млн. порушень. У 2021 ріці камери наловили 2,5 млн. порушень. Про це повідомляє Інфокар.

Ці порушення ПДР були зафіксовані комплексами автоматичної фіксації. Тому фактично мова про перевищення дозволеної швидкості руху. Також, у Києві є одна камера автофіксації, яка фіксує рух смугою громадського транспорту.

Припустимо, що усі зафіксовані порушення ПДР – перевищення дозволеної швидкості більше як на 20 км/год. Адміністративний штраф – 340 грн. Штрафи, зафіксовані камерами автофіксації можна сплатити зі знижкою в 50%. Таким чином, зафіксовано порушень мінімум на 255 000 000 грн. (1,5 млн. Х 340/2).

Статистика наводиться за 9 місяців (січень-вересень). Однак, три місяці (з початку війни до 16 травня) система автоматичної фіксації порушень ПДР не працювала.

Підозрюю, що найбільше порушень було зафіксовано в другій половині травня – на початку червня. В цей час ще не всі водії знали про поновлення роботи системи. Багато водіїв дізналися про це, коли на прикінці літа отримали штрафи поштою. 

Щоб не пропускати важливі події, підпишіться на нас в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Раніше АвтоЮрист розповідав як сплатити штраф за порушення ПДР зі знижкою.

До речі, ось тут усі адреси камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

 

Related Posts

Залишити відповідь