Водійський сезон можна ділити на різні етапи. Напевно, найбільш прийнятим серед автомобілістів є поділ на весняно-літній та осінньо-зимовий періоди. Стиль водіння, поведінка учасників дорожнього руху в такі сезони відрізняється. Відрізняються і правила безпеки дорожнього руху.
Усі ми розуміємо, що підвищена вологість, тумати, заморозки, опале листя, прямо впливають на можливість стабільної поведінки автомобіля, безпечного гальмування, тримання траєкторії як на рівній дорозі, так і на повороті.
ПДР змушують нас їздити з увімкненими денними ходовими вогнями чи денним світлом фар. За порушення цієї вимоги водіїв навіть інколи штрафують. На скільки успішно – АвтоЮрист розповідав тут.
Не усі знають, але, українське законодавство містить вимогу використання зимових шин. Порушення такої вимоги може стати причиною кримінального переслідування водія за ст. 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху). Так, і уже на наступному тижні ми вкотре роз’яснимо це з посиланням на нормативні документи. Хоч, зимові шини – питання безпеки і рішенням повинне бути свідомим (як і перехід із зимових на літні).
Давайте з вами разом напишемо нам же поради, які сприятимуть нашій безпеці на дорозі в осінньо-зимовий період. Які звички потрібно змінювати, які лайфхаки допомагають, що не діє. Абсолютно все. І це все для нас з вами.
Напишіть, будь ласка, ваші думки про це нам у соціальних мережах: Facebook, Instagram
Ми підсумуємо і напишемо наш спільний з вами порадник для нас усіх. Можливо саме ваша порада спасе комусь життя.