Потрапили в ситуацію, коли вам загрожує позбавлення водійських прав за протокол про адміністративне правопорушення згідно ст. 130 КупАП? Не варто панікувати – наш юридичний бутік “АвтоЮрист” зробить все щоб допомогти вам ефективно вирішити цю проблему.

Наші юристи володіють глибокими знаннями законодавства та мають досвід понад 15 років у справах, пов’язаних із поверненням водійських прав. Отримана вами юридична консультація онлайн в справах по ст. 130 КУпАП, дозволить з’ясувати і детально розібрати усі аспекти справи, її сильні та слабкі сторони, отримати ефективну стратегію захисту в суді.

Читайте також: Адміністративна відповідальність по ст. 130 КУпАП.

Ви можете отримати кваліфіковану правову допомогу в справі про позбавлення водійських прав по статті 130 КУпАП в будь-якому місці без зайвих зусиль. Ви знаходитеся в Білій Церкві, Борисполі, Бородянці, Фастові, Ірпені, Броварах чи в будь якому іншому місці (навіть в горах Карпатах)? Вам доступна юридична консультація онлайн, яку ми надамо за допомогою популярних мобільних месенджерів (WhatsApp, Telegram, Signal, Viber) чи платформ відеозв’язку (Skype, Meet, Teams, FaceTime, Zoom).

 

Щоб записатися на консультацію до адвоката, напишіть нам у зручному для вас режимі: на WhatsApp, TelegramViber, iMessage, Signal або телефонуйте (т. 093 37-66-740).

Ви отримаєте грамотну та компетентну правову допомогу в справах щодо позбавлення водійських прав за ст. 130 КУпАП. Зв’яжіться з нами прямо зараз, і ми допоможемо вам в отриманні максимально позитивного рішення в суді.

Часті питання по ст. 130 КУпАП:

Яке покарання за статтею 130 КУпАП? 
З якого часу починається відлік строку позбавлення водійських прав? 
Як повернути водійські права, яких позбавлено, достроково, до закінчення строку на який їх позбавлено? 
Як дізнатися коли суд по ст. 130 КУпАП? 
Який штраф за керування транспортним засобом без прав?