Юридична консультація онлайн щодо позбавлення водійських прав за статтею 130 КУпАП в компанії АвтоЮрист. Звернувшись до нас, вас очікує компетентна консультація адвоката в справах, пов’язаних з керуванням автомобілем у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських засобів, а також за відмову пройти огляд на стан сп’яніння. Наші юристи мають значний досвід і знання, необхідні для досягнення максимально позитивного результату в вашій справі.

т. 093 37-66-740 (мессенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal, iMessage)

Ми практикуємо вузьку спеціалізацію в правовому захисті прав водіїв протягом 15 років. Наші адвокати мають глибокі знання законодавства та професійні навички його застосування в судах. Ми оперативно орієнтуємося в ситуації та працюємо на отримання максимально позитивного рішення на користь наших клієнтів.

Читайте: Позбавлення водійських прав і штраф за порушення, передбачене статтею 130 КУпАП


Ми можемо зустрітися з вами у нашому офісі в центрі Києва або вам доступна юридична консультація онлайн через мобільні месенджери (WhatsApp, Telegram, Signal, Viber) або платформи відеозв’язку (Skype, Meet, Teams, Zoom, FaceTime та інші). Це означає, що вам доступна консультація адвоката по ст. 130 КУпАП незалежно від вашого місцезнаходження, з можливістю більш гнучкіше і зручніше зустрітися з АвтоЮристом.

Наші контактні дані:
1) Офіс: м. Київ, вул. Ольгинська, 3
2) Телефон: +38 093 37-66-740 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal, iMessage)
3) Skype: autoyrist.kiev

Під час консультації, адвокат детально розгляне вашу справу, проаналізує всі аспекти, встановить порушення, виділить сильні та слабкі сторони справи і надасть роз’яснення щодо позиції закону по кожній обставині. Ми розробимо ефективний план захисту для отримання позитивного рішення в суді.

Звертайтеся до нас за номером телефону 093 37-66-740 (доступні мессенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal, iMessage) або через соціальні мережі Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, де ви також можете зв’язатися з нами та отримати додаткову інформацію про нашу компанію та послуги, які ми надаємо. Ми також запрошуємо вас підписатися на наш YouTube та Telegram-канал, щоб бути в курсі останніх новин та корисних правових порад.

Зверніться до юридичної компанії АвтоЮрист уже сьогодні і отримайте кваліфіковану юридичну консультацію адвоката по статті 130 КУпАП. Ми допоможемо вам у справі про повернення вашого посвідчення водія.

Часті питання по ст. 130 КУпАП:

Яке покарання за статтею 130 КУпАП? 
З якого часу починається відлік строку позбавлення водійських прав? 
Як повернути водійські права, яких позбавлено, достроково, до закінчення строку на який їх позбавлено? 
Як дізнатися коли суд по ст. 130 КУпАП? 
Який штраф за керування транспортним засобом без прав?