Новини

Обрати номерні знаки для автомобіля можна самостійно і онлайн

Головний сервісний центр МВС повідомляє, що інформація про наявні номерні знаки для автомобіля стала ще зручнішою. Тепер онлайн можна побачити не тільки доступні номерні знаки, але й сортувати доступні номера по типу транспортного засобу.

Нагадаємо, сьогодні в українців існує можливість самостійно відстежити наявні в регіоні номерні знаки для автомобіля, обрати їх та провести реєстрацію транспортного засобу з обраним номерним знаком.

Як обрати номерний знак для транспортного засобу

Автовласник може обрати вільну комбінацію букв і цифр, а також отримати номерні знаки, які доступні за офіційну плату (різні комбінації одинакових цифр).

Пошук вільних номерних знаків можливий окремо для легкових, вантажних автомобілів, окремо для електромобілів. Є ще й третій тип – інші.

Визначившись із номерним знаком, автовласнику потрібно завітати в сервісний центр, в якому ці номерні знаки наявні, де й провести відповідні реєстраційні дії.

Уся необхідна інформація щодо порядку реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, документів, які потрібні для таких дій є у вільному доступні на сайті Головного сервісного центру МВС. Сьогодні в Україні не потрібно шукати “посередника” для проведення реєстраційних дій з авто. Це можна зробити самостійно і значно дешевше.

Орієнтовна вартість реєстрації легкового автомобіля становить близько 830 грн. В цю суму входить вартість самої послуги, бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і комплект номерних знаків (безкоштовних).

Для українських водіїв доступні платні номерні знаки. 

Вартість номерних знаків із чотирьох одинакових цифр (1111-9999) або від 0001 до 0009 – 30000 грн.

Номерний знак в якому три одинакові цифри підряд (напр., 1777, 9333) або в якому дві послідовні пари цифр (напр., 2233, 6611, 0022) обійдеться в 10000 грн. 

Якщо номерний знак починається із двух нулів, а наступні цифри різні (напр., 0023, 0012, 0093) – 8000 грн.

Номерні знаки типу напр., 7171, 1771, а також 7707, 1141, 5955 – 4000 грн. 

Раніше АвтоЮрист розповідав про тимчасове затримання транспортного засобу за порушення правил зупинки, стоянки.

Щоб не пропускати важливі події, підпишіться на нас в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал.

Related Posts

Залишити відповідь