Новини

З квітня в Києві дозволено збільшувати швидкість руху

Згідно з рішенням Київської міської ради, з квітня до листопада на визначених ділянках доріг Києва, дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. Такі ділянки доріг погоджені із патрульною поліцією і визначені в рішенні міської ради.

За загальним правилом, в населених пунктах дозволена швидкість руху не повинна перевищувати 50 км/год. Однак, згідно із п. 12.8 Правил дорожнього руху, на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з вищою швидкістю, за погодженням з уповноваженим підрозділом Національної поліції, рішенням власників доріг або органів, яким передано право на утримання таких доріг, дозволена швидкість руху може бути збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

Важливо, що більші швидкісні режими в Києві визначаються не наявністю відповідного рішення органу місцевого самоврядування, а дорожніми знаками, які визначають таку швидкість. 

На ділянках вулиць, які визначені в рішенні Київміськради, працюють системи автоматичної фіксації порушень ПДР. Крім того, на таких ділянках можуть патрулювати поліцейські із приладами фіксації швидкості руху транспортних засобів. 

З моменту, коли будуть встановлені відповідні дорожні знаки, які дозволяють рух із вищою швидкістю, системи автофіксації швидкості руху налаштовуються саме на більшу швидкість.

Раніше адвокат по ДТП розповідав про правило трьох секунд.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах Facebook, Instagram (тут же можете зв’язуватися з нами), підписуйтеся на наш YouTube та Telegram-канал.