Оскаржити штраф за порушення ПДР професійно та успішно з юридичним бутіком АвтоЮрист! Наша команда з 15-річним досвідом готова надати вам якісну юридичну підтримку, яка допоможе вам оскаржити штрафи за порушення ПДР, які точно – несправедливі та негрунтовані.

Ми знаємо, що багато водіїв стикаються з неправильними рішеннями патрульних, однак – 95% штрафів можна успішно оскаржити в суді. Наша спеціалізація – саме оскарження штрафів за порушення ПДР.

Наші послуги дуже доступні – всього від 95 гривень! А для наших підписників у Facebook, Instagram діє постійна знижка – 50%!

Щоб скористатися нашими послугами, все, що вам потрібно – це надіслати нам постанову про накладення штрафу та короткий опис ситуації через месенджери WhatsApp, Telegram, Signal, Viber, iMessage (тел. 093 37-66-740) або в приватні повідомлення у соціальних мережах Facebook, Instagram.

 

Ви отримаєте професійний аналіз матеріалів і постанов про адміністративні правопорушення, консультацію від досвідченого юриста та підготовку позовної заяви до суду про скасування штрафу ПДР.

Звертайтеся до нас прямо зараз, і забудьте про штрафи раз і назавжди! Пам’ятайте, що у вас є всього 10 днів, щоб подати скаргу на постанову патрульного за порушення ПДР, тому не гайте часу і дійте вже зараз. Довіряйте АвтоЮристу – вашому надійному партнеру у боротьбі з несправедливими штрафами за порушення ПДР.