Свій професійний шлях адвокат по ДТП, Богдан Глядик розпочав у 2007 році. Вже тоді він почав пратикувати саме автомобільні справи. Перші скасовані штрафи за порушення ПДР, перша виграна справа по ДТП, перший досвід у справах про позбавлення водійських прав. Тоді ж і перші стягнуті зі страхової компанії кошти, які остання відмовлялася виплатити.

З того часу юрист Богдан Глядик безперервно практикує цю вузьку спеціалізацію, максимально вдосконалюючи свої знання, уміння і навички для надання ефективної правової допомоги автомобілістам.

Сьогодні адвокат по ДТП Богдан Глядик бере участь як захисник у багатьох резонансних справах по ДТП. Очолювана ним команда юристів, надає максимально професійну правову допомогу водіям, підприємцях у всіх, пов’язаних із транспортом юридичних питаннях.

Завдяки великому практичному досвіду у сфері безпеки дорожнього руху, адвокат Глядик регулярно залучається як експерт у різні професійні робочі групи на найвищому рівні (Кабінет Міністрів, Верховна Рада) щодо реформування, змін в системі безпеки руху, розробки законодавства. Автоюрист Богдан Глядик надає професійні роз’яснення для загальнонаціональних засобів масової інформації. Послугами адвоката Богдана Глядик користуються впливові політики, управлінці, великі підприємці.

Увесь свій досвід юрист використовує для досягнення максимально позитивного результату для кожного клієнта.

Адвокат Богдан Глядик: «Беручись захищати клієнта, для мене важливо лише те, що Конституція України гарантує кожному право на кваліфіковану правову допомогу і, що особа є невинною, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду»