Потрапив у ДТП із потерпілими, що робити? – адвокат по ДТП

Без паніки. Потрапивши в ДТП з потерпілими, перше що треба зробити — оцінити ситуацію. Якщо сталося непоправне: ви завдали серйозних травм або позбавили людину життя — це вже кримінальна відповідальність (стаття 286, 286–1 Кримінального кодексу України), яка може бути у виді позбавлення волі до дванадцяти років. В такій ситуації необхідно максимально зосередитися, від цього залежить ваше майбутнє. Залучіться професійною підтримкою адвоката по ДТП. Це  також питання вашого майбутнього.

Мені потрібен адвокат по ДТП?

Не важливо ви потерпілий, підозрюваний чи обвинувачений — адвокати юридичної компанії АвтоЮрист, яку очолює відомий адвокат по ДТП Богдан Глядик, нададуть вам юридичну допомогу при ДТП з потерпілими. Ми вступаємо в справу на будь-якому етапі. Безумовно, найефективнішим є вступ адвоката в справу на місці ДТП одразу після дорожньої аварії або найшвидше після неї. Тоді сліди та інші докази на місці ще відносно збережені.

Кожен наш клієнт: учасник ДТП, підозрюваний, обвинувачений або потерпілий – забезпечений надійним захистом і представництвом інтересів у правоохоронних органах, прокуратурі та в суді, як на стадії досудового розслідування, так і під час судового розгляду справи про ДТП.

Захист від команди АвтоЮрист

Не хвилюйтесь. Наші адвокати по ДТП завдяки своїй вузькій спеціалізації, з досвідом роботи з 2007 року, нададуть вам кваліфікований захист у кримінальному процесі в справах, пов’язаних із ДТП. Ми не кидаємо справи на півдорозі, а спрямовуємо увесь наш великий досвід, на допомогу вам під час усього процесу та робимо все для того, щоб відстояти ваші інтереси в суді. Ціна послуг адвоката по ДТП відразу обговорюється з клієнтом.

Телефонуйте зараз 067 157–24–14, пишіть у Viber, WhatsApp, Telegram і ваші права та інтереси будуть надійно захищені кращими професіоналами своєї справи.

Ми також є в соціальних мережах, де також ведемо спілкування з вами: Facebook, Instagram, Twitter і канал YouTube, а також на наш Telegram-канал

Related Projects