Якщо ви потрапили в ДТП з потерпілими, то ваша свобода може бути під загрозою. Звісно, ніхто не хоче опинитися за ґратами, особливо якщо причиною є автомобільна аварія. Адвокат з кримінальних справ ДТП може допомогти вам отримати виправдувальний вирок та уникнути позбавлення волі.

Юридична компанія АвтоЮрист пропонує послуги адвоката по ДТП, який має виключну кваліфікацію та досвід роботи з 2007 року. Ми вже відстоїли багато виграшних справ та отримали чимало виправдувальних вироків саме по статті 286 КК України, яка передбачає позбавлення волі до 10 років за ДТП з потерпілими.

Наші адвокати докладуть максимум зусиль, щоб довести вашу невинуватість та використають всі можливості закону, щоб отримати найкращий можливий результат. Ми розуміємо, що кожна справа є унікальною та вимагає індивідуального підходу, тому ми працюємо тільки з обмеженою кількістю клієнтів, щоб забезпечити якісний та ретельний підхід до кожної з них.

Якщо ви потрапили у ДТП з потерпілими та та підозрюєте, що вас можуть обвинуватити, не зволікайте зі зверненням до наших юристів. Адвокат по ДТП зробить все можливе, щоб ви отримали найкращий з можливого результат. Зв’яжіться з нами зараз, щоб почати захист своїх прав та інтересів.

т. 067 157-24-14 (також ViberWhatsUpTelegram)

Також підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах: InstagramFacebookTelegram та Twitter, та дивіться нас на YouTube.

 

Related Projects